Zapewniamy optymalne rozwiązania finansowe
Portfel indywidualny whisky


Szkocka whisky jest znana i doceniana przez koneserów i kolekcjonerów na całym świecie. To prawdziwa duma Szkotów i jeden z symboli całego kraju. Najlepsze trunki z tej górzystej krainy są również symbolem prestiżu, a popyt na nie ciągle rośnie niezależnie od szerokości geograficznej.


Nic więc dziwnego, że ten tak pożądany napój z czasem znacznie zyskuje na wartości. Dzięki temu może być doskonałą inwestycją, której wyniki nie są w żaden sposób związane z instrumentami rynku finansowego.
Portfel Indywidulany Whisky to wyjątkowa okazja zakupu najlepszych szkockich whisky, wybranych przez doświadczonych ekspertów. To szansa na wysokie zyski niezależnie od koniunktury na rynkach finansowych.
Okres subskrypcji:  inwestycja dostępna w sposób ciągły.


Dlaczego warto zainwestować w Portfel indywidualny Whisky?:

Szansa na zyski przynajmniej kilka razy wyższe niż na lokacie bankowej

Skonstruowany przez ekspertów portfel inwestycyjny, złożony z trunków wielu destylarni

Ograniczona liczba butelek przy popycie ze strony konsumentów to podstawa wzrostu cen

Inwestycja w fizyczne obiekty, których wycena jest niezależna od sytuacji na rynku finansowym

 

W co inwestujemy?:

Od ponad 500 lat światowym centrum produkcji najlepszych gatunków whisky jest Szkocja. Działa tam obecnie ponad 100 destylarni, które eksportują rocznie whisky za ok. 3,5 mld funtów. Szacuje się, że na terenie Szkocji leżakuje ok. 20 milionów beczek whisky. Część z nich pochodzi z destylarni, które od lat nie prowadzą już działalności. Jednocześnie liczba najstarszych whisky z renomowanych destylarni systematycznie spada co sprzyja wzrostom ich cen.

Nie każda whisky może być przedmiotem inwestycji. Do portfeli inwestycyjnych naszych Klientów  trafiają wyłącznie szkockie whisky single malt. Wyjątkowy proces produkcji zapewnia im unikalne walory smakowe co sprawia, że są najbardziej poszukiwane przez koneserów i kolekcjonerów. W efekcie, ceny najlepszych trunków systematycznie rosną osiągając, w przypadkach najrzadszych egzemplarzy, bardzo wysokie poziomy. Według Scotch Whisky Association najwyższa cena jaką zapłacono za butelkę szkockiej whisky to 228 tys. funtów brytyjskich.

Kursy walut

Kursy krzyżowe są obsługiwane przez Investing.com Polska.
więcej notowań
STREFA KLIENTA
Newsletter
Szybki kontakt