Zapewniamy optymalne rozwiązania finansowe
Inwestycje alternatywne

Inwestycja w wino En Primeur


En Primeur to inwestycja w wino, które leżakuje jeszcze w beczkach, a do butelek trafi w ciągu 18 – 24 miesięcy. Wiosną krytycy próbują wina, które trafiło do beczek w poprzednim roku. Przed lub po opublikowaniu ocen producenci ustalają ceny w wariancie en primeur.

czytaj więcej »

Portfel indywidualny whisky


Szkocka whisky jest znana i doceniana przez koneserów i kolekcjonerów na całym świecie. To prawdziwa duma Szkotów i jeden z symboli całego kraju. Najlepsze trunki z tej górzystej krainy są również symbolem prestiżu, a popyt na nie ciągle rośnie niezależnie od szerokości geograficznej.

czytaj więcej »

Inwestycje ziemskie

Kup tani hektar, sprzedaj drogi metr!
To już kolejna odsłona najskuteczniejszej strategii inwestowania w ziemię, którą nasi eksperci z realizują od lat. W ramach Inwestycji Ziemskich, za pozyskane od inwestorów środki, kupujemy nieruchomości rolne w atrakcyjnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

czytaj więcej »

Inwestowanie w dzieła sztuki, doradztwo, budowanie kolekcji


Proponujemy Państwu zakup wyselekcjonowanych dzieł sztuki jako uzupełnienie portfela inwestycji alternatywnych. Dzięki unikalnym kontaktom na rynku polskim i zagranicznym dla każdego Inwestora przygotowujemy indywidualny zestaw obiektów, które w naszej ocenie będą zyskiwać na wartości.

czytaj więcej »
Kursy walut

Kursy krzyżowe są obsługiwane przez Investing.com Polska.
więcej notowań
STREFA KLIENTA
Newsletter
Szybki kontakt